Jdi na obsah Jdi na menu
 


První tričko - I love macros - v České Republice!?

24. 8. 2010

Před časem jsem zde psal o soutěži Microsoft Excel 2010 Developer Challenge - Soccer Edition po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl zapojit a poslal jsem svou aplikaci do soutěže. K mému překvapení byla má aplikace vyhodnocena jako druhá nejlepší a dnes ke mě byl přepravní společností, doručen balíček s národním dresem České Republiky a promo tričkem "I love macros"

Tento příspěvek nevznikl jen kvuli tomu abych se pochlubil :-), ale taky bych chtěl do budoucna nalákat ostatní VBA vývojaře z České a samozřejmě také Slovenské republiky k účasti.
Popravdě řečeno aplikace není nijak převratná a jejím primárním účelem bylo dosáhnutí právě na tričko "I love macros", které - asi jak sami chápete - jsem chtěl mít už jen z principu. Velkou zásluhu na konečném druhém místě má můj indický kamarád Anish Shrivastava, který mě doslova donutil abych na aplikaci začal pracovat a také měl na starosti design celé aplikace včetně webových stránek - které byly vůbec jeho první v životě.
Pokud máte zájem se podívat co to bylo za aplikaci, která obsadila v mezinárodní konkurenci druhé místo, tak stahujte a porovnávejte co byste napsali jinak.
Aplikace byla určena pro Office 2010, ale pracuje obstojně pod 2007, v nižších verzích už ji pravděpodobně nerozchodíte. Na celé aplikaci je asi nejzajímavější funkce "Stažení dat z webové stránky FIFA.com", která je umístěna na hlavním formuláři a dostanete kompletní info o zápasu aniž byste museli napsat jedinou čárku.

Ukázky cen

 

Diplom Microsoft Premysl Lazecky

jersay of the Czech Republic

T-shirt I love macros front side

T-shirt I love macros back side

 

PS:Malé tajemství, v aplikaci jsou některé chyby, které už asi nebudu opravovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Free XEvil Demo can solve 99% types of captcha

(Mashafoula, 13. 12. 2017 15:22)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.